Relacja z Siatkarskiego Weekendu Mocy w Bełchatowie

W ubiegły weekend odbył się już 7 zlot kibiców PGE Skry Bełchatów tj. 23-24.09.2017r. 
Dla nie był już to trzeci zlot na jakim byłam i każdy jest inny , wyjątkowy. Ale wiem jedno za rok znów pojadę. Jest to wspaniałe uczucie kiedy spotkają się osoby kompletnie sobie nieznane, ale jednak jest coś co wszystkich nas łączy - jedne barwy , jedna miłość do tej samej drużyny z którą jest się na dobre i na złe :)


 W tym roku odbyło się troszkę inaczej niż zawsze, ponieważ pierwszego dnia odbył się mecz PGE Skry z Zaksa Kędzierzyn Koźle w ramach Superpucharu.  Mecz został  wygrany 3:1 przez Skrę <3
#BrawoSkra

 Nasz Srecko został nagrodzony nagrodą najlepszego zawodnika Gigantów Siatkówki #BrawoSrecko

Pierwszy set  wygrany przez drużynę z Kędzierzyna bardzo pewnie 25:16. Ale w hali nikt nie przestał wierzyć w #yellowblackteam . I tak się stało drugi set dla Skry 17:25.

10 minut przerwy... i zaczynamy trzeciego seta ... seta, który myślałam ze już się nie skończ.

Najbardziej zacięty set w którym było dużo obron, nie przewidzianych bloków. W końcu  set się zakończył 33:35 dla Bełchatowian.

CZWARTY SET, STAN MECZU 21:24 DLA SKRY, PIŁKA DO MILADA , A TEN ATAKUJE BLOK - AUT... i Skra zdobywa  SUPERPUCHAR !!!
Mvp całego meczu został Bartosz Bednorz :)
Trener Michał Winiarski :)
Nowa moda w bełchatowskim kwadracie :P he

I kiedy emocje meczowe opadły przyszedł czas na już ostatni dzień :( Pierwszy punkt niedzieli była konferencja prasowa PGE Skry w Galerii Olimpia , później w Hali Energia koncert Sławomira
( z którego się najmniej cieszyłam , ale to tylko dlatego ze mam zupełnie inny gust muzyczny ). Ostatni punkt Zlotu to prezentacja Młodej Skry oraz pierwszego zespołu :)Młoda Skra !
Kolejny Zlot uważam za udany i za rok na pewno znów się wybiorę <3

Miłego dnia :*

Komentarze

 1. Od kilku lat wybieram się na ten Zlot i jakoś nie mogę dotrzeć.. Mam nadzieję, że kiedyś nareszcie się uda, bo to naprawdę wydaje się być świetną sprawę. Super, że miałaś kolejną okazję, by zjawić się na Zlocie i zainaugurować nowy sezon z naszą PGE Skrą! ❤ Mecz o Superpuchar był mega i bardzo się cieszę, że pierwsze ważne trofeum trafiło do Skry. Oby nie ostatnie w tym sezonie! :D


  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszam :) Jeśli ta atmosfera w drużynie jaka zobaczyłam przez te dwa dni się utrzyma to o najwyższe trofea jestem spokojna :) Mamy na prawdę fajną drużynę :)

   Pozdrawiam :)

   Usuń
  2. Właśnie w tv podczas tego meczu też dało się zauważyć, że w drużynie panuje bardzo fajna atmosfera. Miły dla oka obrazek ;) Oby właśnie wszystko szło dalej w dobrym kierunku :)

   Usuń

Prześlij komentarz